СКЛАДНОЩІ ВПРОВАДЖЕННІ ІННОВАЦІЙНИХ ФІНАНСОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ НА МАКРОЕКОНОМІЧНОМУ РІВНІ
DOI:
https://doi.org/10.31732/2663-2209-2019-56-193-197Ключові слова:
інновації, фінансові інструменти, фінансові технології, смарт-контракти, ICOАнотація
У статті розглядаються складнощі впровадження інноваційних фінансових інструментів на українському фінансовому ринку. Наведені обґрунтовані заходи щодо покращення впроваджень інноваційних фінансових інструментів на державному рівні. У результаті проведеного аналізу були отримані відповідні результати. Під час проведення аналізу дослідження до уваги була сприйнята думка іноземних фахівців, зокрема, спеціалістів з Університета міста Бремен (Німеччина), зокрема професора Андре Хайнемана. Встановлено, що при розробленні стратегії впровадження новітніх фінансових інструментів необхідно вивчити європейський досвід, всі умови і можливості необхідні для цього. Обґрунтована необхідність модернізації діючого механізму щодо імплементації інноваційних фінансових інструментів на державному рівні. Зараз у світі відбуваються цікаві і в водночас, парадоксальні процеси. З одного боку, створюються інноваційні фінансові інструменти, нові механізми регулювання. З іншого боку, людство не в змозі опанувати всю масу інформації щодо інноваційних фінансових інструментів. Всі фінансові процеси, які пов’язані з цим сьогодні, взаємопов’язані між собою, вони розширяються дуже швидко. Проведена нами робота показала, що інноваційні фінансові інструменти можуть по різному впливати у майбутньому на економіку будь-якої країни. Це доводить факт того, що перед тим, як впроваджуючи інноваційні фінансові інструменти, необхідно провести глобальний аналіз всіх категорій економіки країни, у якій буде відбуватися це впровадження. Це дасть змогу підготуватися до можливих викликів і підготувати національну економіку заздалегідь. Необхідно зазначити, що вже сьогодні діють певні концепції у різних фінансових технологіях. Правильно підібрані фінансові технології для сильної економіки зможуть надати поштовх для подальшого розвитку, у той час, як для слабої – урятувати її. Отримані висновки можуть стимулювати майбутній розвиток щодо більш ефективнішого впровадження і використання інноваційних фінансових інструментів. Таким чином, наступним кроком має стати запропонування ефективних засобів моніторингу обігу інноваційних фінансових інструментів.
Завантаження
Посилання
Медведовський Д. Г. Міжнародний досвід залучення смарт-контрактів на фінансових ринках. Центр економічних досліджень та розвитку. 2018. С. 129-130.
Зайнашева В. Р., Чернышова М. В. Структура и анализ рынка краудфандинг. Международный научный журнал "Символ науки". 2017. №06. С. 66-67.
Мічі Р. Підвищення ефективності використання та ефективності фінансових інструментів. Центр досліджень європейської політики. 2017. С. 3-113.
Робертсон П. Фінансові інструменти на практиці. Серія семінарів EC-OECD на тему «Покращення дизайну» економічна політика розвитку регіонів та міст. 2017. С. 4-30.
Ющенко Н. Л. Розвиток блокчейн-технологій в Україні та світі. Економіка і суспільство. 2018. №19. С. 269-275.
Кучер Т. Л. Вплив інноваційних інструментів фінансового ринку України на прямі іноземні інвестиції. Економічний аналіз. 2015. №2. С. 34-42.
Положення про Міністерство цифрової трансформації. URL : https://data.gov.ua/blog/polozhennia-pro-ministerstvo-tsyfrovoi-transformatsii.
Інформаційна платформа “Habr”. URL : https://habr.com/ru/company/selectel/blog/347848/.
The Guardian URL : https://www.theguardian.com/technology/2015/dec/09/who-is-craig-wright-and-how-likely-is-it-that-hes-behind-bitcoin.
Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України "Урядовий портал". URL : https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/deyaki-pitannya-optimizaciyi-sistem-829.