Поведінкова економіка і питання мотивування персоналу

  • О. Л. Бакка Бізнес Школа КРОК
Ключові слова: поведінкова економіка, управління персоналом, фінансове та не фінансове стимулювання, мотивація персоналу, ефективне управління

Анотація

В цій статті, спираючись на дослідження науковців та фахівців в сфері управління, керуючись міжнародним досвідом та знаннями, а також досвідом провідних спеціалістів в цій галузі, автор вказує шлях до управлінського успіху та дає відповідь на питання: які конкретні кроки та заходи необхідно вжити управлінцеві орієнтованому на отримання значного результату та  як забезпечити розвиток і ефективну мотивацію своїх підлеглих?  Як, зрештою, навчитись керівникові чути свій колектив та розумно і ефективно скеровувати та використовувати наявні ресурси як матеріальні  так і нематеріальні. Також, автором проведені  дослідження найбільш вдалих методів мотивації саме для наших теренів,  з урахуванням ментальних, національних та культурних особливостей  і  на цій основі розроблені практичні поради керівникові на шляху глибинного розуміння  ключових речей, котрі визначають поведінку співробітників і впливають на їх продуктивність. У цій статті йдеться про те,  які стимули і мотиви, у більшості випадків, керують поведінкою підлеглих, як достукатися до співробітника, щоб стимулювати його до максимально ефективної діяльності та проактивності на робочому місці. Що робити для того, щоб внутрішнє напруження співробітника не росло як сніжний ком, а зм'якшувалося і мінімізувалося через зовнішню спеціальну дію? Також, у цій статті маємо відповідь на питання: як в жорстких умовах сьогодення підвищувати ефективність підлеглих керівникам підприємств та підрозділів в Україні? Яким тенденціям на даний момент більше відповідають потреби українських заробітчан: загальносвітовим або європейським і які з чинників, що впливають на бажання співробітників працювати, ефективніші для українців, ті що знаходяться як в площині фінансових винагород чи з розряду  не фінансового стимулювання? Та інші важливі питання.

Біографія автора

О. Л. Бакка, Бізнес Школа КРОК

викладач Бізнес Школи КРОК, професійний диплом з маркетингу Королівського Інституту маркетингу, Великобританія (CIM PD)

Посилання

Джейкобс С. Чарльз. Нейроменеджмент. Пер.с англ. - К.: Companion Group, 2011. - 208 с.

Cialdini R. B. Influence: the psychology of persuasion / Robert B. Cialdini. - New York: Collins Business, HerperCollins Publishers, 2007. - 322 p.

Карташова Л. В., Никонова Т. В., Соломанидина Т. О. Поведение в организации: Учебникю - М.: ИНФРА-М, 1999. - 220 с.

Сартейн Ліббі, Шуманн Марк. Люди - "начинка" бренду: Вісім принципів об’єднання ваших співробітників та вашого бізнесу / Пер. з. англ.; За наук. ред. В. П. Єгорова. - Дніпропетровськ: Баланс Бізнес Букс, 2007. - 304 с.

Стаут Л. У. Управление персоналом. Настольная книга менеджера./Стаут Л. У., пер. с англ. - М.: ООО "Издательство "Добрая книга", 2007. - 536 с.

Что вдохновляет украинцев на рабочие подвиги. Мотивация персонала. Дослідження порталу hh.ua. Електронний ресурс. Режим доступу: https://kiev.hh.ua/article/18318.

What Motivates Us for Work? Intricate Web of Factors beyond Money and Prestige. Електронний ресурс. Режим доступу: http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0132641

What motivates us at work? More than money. Електронний ресурс. Режим доступу: https://ideas.ted.com/what-motivates-us-at-work-7-fascinating-studies-that-give-insights/.

Motivating people: Getting beyond money. Електронний ресурс. Режим доступу: https://www.mckinsey.com/business-functions/organization/our-insights/motivating-people-getting-beyond-money

Пренебрежение идеями сотрудников и годами не растущая зарплата – основные демотиваторы. Електронний ресурс. Режим доступу: http://www.vedomosti.ru/management/articles/2015/07/07/599456-prenebrezhenie-ideyami-sotrudnikov-i-godami-nerastuschaya-zarplata-osnovnie-demotivatori.

Опубліковано
2019-01-14
Як цитувати
Бакка, О. (2019). Поведінкова економіка і питання мотивування персоналу. Вчені записки Університету «КРОК», (2 (50), 5-17. https://doi.org/10.31732/2663-2209-2018-50-5-17
Розділ
Розділ 1. Менеджмент та адміністрування